Reference

Absolvoval jsem přezkoušení k navrácení řidičského oprávnění skupiny B u EQ autoškoly, jejímž hlavním učitelem je pan Richard Svoboda. S jeho přístupem jsem byl nadmíru spokojen a to především s jeho profesionalitou, kterou na mne dokázal přenést a to i během mého krátkého přezkoušení kdy mě dokázal naprosto přesně vysvětlit jak se mám na pozemních komunikacích chovat. Především bych chtěl panu Svobodovi poděkovat za jeho lidský přístup. S touto autoškolou a jejím učitelem jsem svoji nervozitu ze sebe shodil během několika minut a přezkoušení jsem díky radám pana Svobody absolvoval bez větších problémů. Určitě doporučuji.

Alexej K.

EQ autoškolu bych doporučila všem lidem, kteří hledají výcvik s milým a profesionálním přístupem. Pan instruktor je velmi flexibilní, co se týče časů jízd, během nich ve vozidle panuje dobrá atmosféra a jakožto žadatel si můžete vyzkoušet i více než jedno vozidlo a projet se například i v Hradci Králové, i přesto, že je autoškola situovaná v Pardubicích, což je za mě určitě cenná zkušenost.

Tereza V.

Naše dcera absolvovala výcvik v EQ autoškola. Pro syna jsme vybrali levnější autoškolu. Syn nám při zajíždění do garáže odřel bok auta, zatímco dcera couvat umí. EQ autoškolu doporučuji.

Jiří K.

Jsem ráda, že jsem byla v EQ autoškole. Bála jsem se parkování, ale díky několika "trikům", které jsem se naučila, mi to jde docela dobře.J Děkuji a DOPORUČUJI VŠEM !!! .

Jana R.


EQ autoškolu všem vřele doporučuji. Pan Svoboda je příjemný, trpělivý, upřímný a má spoustu zkušeností, které rád předává svým žákům. Jsem absolutně spokojená. :) 

Lenka D.

Máme tři děti. Každé absolvovalo jinou autoškolu. Jednoznačně nejlépe byla připravena nejmladší dcera. Díky panu Svobodovi automobil ovládá velmi dobře. Zažila i jízdu v nočním provozu a po dálnici.  Ostatní děti nic podobného ve výcviku neměly. Děkuji.

Miloslava N.